Navn Funksjon E-post Telefon Mobil
Hovednummer post@transportservice-as.no 37005720
Fraktbestilling booking@transportservice-as.no 37005720
Jan Magnussen Daglig leder jan@transportservice-as.no 37005721 91336377
Audun Skripeland IT/fakturering audun@transportservice-as.no 37005730 90042695
Øyvind Setane Salg oyvind@transportservice-as.no 37005735 90761439
Kjell Arne Eftevand Trafikk fra østlandet til Sørlandet kjell.arne@transportservice-as.no 37005724 40413704
Roger Høiland Trafikk fra Sørlandet til Østlandet roger@transportservice-as.no 37005726 90549775
Stian Holte Trafikk Rogaland, Hordaland og Trøndelag stian@transportservice-as.no 37005725 94791913
Morten Fredli Lokaldistribusjon morten@transportservice-as.no 37005727 90920663
Tonje Veråsdalen Booking/registrering tonje@transportservice-as.no 37005729 90645167
Monica Myrvang Leirvik Booking/registrering monica@transportservice-as.no 37005731
Cecilie Jacobsen Jensen Booking/registrering cecilie@transportservice-as.no 37005728
Ksenija Talvik Prosjekt ksenija@transportservice-as.no 37005738 90821996
Geir Myrvang Lagersjef geir@transportservice-as.no 37005739 90861044
Jacob Jørgensen HR/HMS jacob@transportservice-as.no 37005737 91103075
Branka Petkov Controller branka@transportservice-as.no 37005732
Olaug Bråthen Lønnsmedarbeider olaug@transportservice-as.no 37005736
Ellen Hansen Sentralbord ellen@transportservice-as.no 37005720